פריצת כספת

לפני שתנסה לפרוץ לכספת נעולה, עליך לדעת מה אתה עושה. אנו נבחן את האסטרטגיות הנפוצות ביותר המשמשות להכנסת גנבים לארונות נשק וכיצד תוכלו להגן על איכות הכספת שלכם נגדם.

אם אתה יודע איזה סוג של כספת יש לך

עליך לבדוק אם לכספת שלך או לכספת הנשק יש אוסף מפתחות שתוכל להשתמש בו אם שכחת את השילוב. אם אתם מתכננים להשתמש בכספת שוב, אל תזיקו לה, אלא קדחו ישירות למנעול במקום המרכב. אתה יכול להתקין שירות מפתח כך שניתן יהיה להשתמש בו שוב, או שאתה יכול לקחת את השילוב שלך מהכספת לשירות מפתח. אם שכחתם שילוב לכספות שלכם, יש לכם אפשרות לקחת אותם לשירות המפתח. מכיוון שהכספת נמצאת ככל הנראה בבית האויב ומוגנת על ידי שומרים, לא מומלץ לפרוץ עם פטיש או פשוט לגנוב אותו.

מי שרוצה כספת בלתי חדירה קונה דלת כספת או בונה ארון נשק מחוזק עשוי פלדה ובטון

אם הנעילה בכספת לא עובדת ואתה עדיין תוהה כיצד לפתוח אותה, נצל את המרחק הקטן שבין הדלת לכספת. גם אם ההתקפה המוזרה נכשלת, הגנב יכול לנסות לפרוץ לכספת על ידי אילוץ הידית כאשר הוא עובר דרך הדלתות. אם מנעולי כספת האקדח אינם פועלים ואין מקום לחדור אליה, תוכלו להשתמש במוטות ובבריחים בכדי לפרוץ לכספת.

התכולה בפנים עלולה להיפגע או להרוס

מה שיהרוס את מטרת הפריצה לכספת. אם אתה פותח כספת בקידוח, אתה הורס את המנעול שלה ויש להחליפו. קידוח כספות ומנעולים הוא גם דרך טובה לגנב לנסות להשיג גישה לכספת. הדיוט יכול לפגוע במנעול ובכספת, מה שמאפשר לשירות מפתח מקצועי לפתוח את הכספת מבלי לפגוע בה או בתכולת הכספת.

אם אתה מסתמך על כספת כדי לשמור על חפציך, אל תצא ונסה זאת בעצמך. אם אתה נמצא אי פעם במצב שבו אתה צריך לפתוח את הכספת או אפילו את כספת האקדח ולגשת לתוכן, אתה לא צריך לפתוח אותו.

אם אי אפשר לבחור מנעול

כמו שקורה בדרך כלל במנעולי אבטחה גבוהים, קידוח הוא השלב הבא לפתיחת הכספת. באופן אידיאלי, אתה זקוק לשירות מפתח אשר מכיר ומכיר כספות, כגון כספת לאקדח. כאשר אתה מגלה את התווית, הדגם והמספר הסידורי של הכספת שלך, מפעיל ארונות יכול להיכנס לכספת ולקבוע את נקודת הקידוח הנכונה עבורה. לפני שנכנס לכספת האבטחה שלך, בדוק שהכספת שלך חזקה הרבה יותר בגלל הקלות בה אנו יכולים לפצח אותה. אם יש לך שאלות, התקשר אלינו ואנחנו נעשה את זה בשבילך.

אם היית מנסה לפרוץ לכספת

באיזו שיטה היית משתמש, ואם אתה יכול לפצח אותה, איזו שיטה היית מנסה? אם הכספת שלך עולה פחות מ -400 דולר, הדרך הטובה ביותר לפתוח אותה היא לפרוץ ולקנות כספת חדשה. זה לא כספת יקרה ואנחנו מעדיפים לא להרוס לך את זה, אז פשוט תעשה את זה.

כספות הן מכשירים מורכבים מאוד ואם לא מטפלים בהם כראוי

ההשקעה באבטחה ותכולת הכספת עלולים להיפגע. יצרני כספות הנשק חושבים על כל כך הרבה דרכים שונות להגן על רכושכם מפני גניבה, אך עליכם לוודא כי אתם קונים כספת ראויה המגנה עליכם.

אם פורצים לבית שלך והדבר היחיד שגנב צריך לגעת בו הוא הכספת שלך, זה אומר שעברת כלל אבטחה בסיסי ושהכספת לא הוסתרה כראוי. פריצה לכספת או קמרון זה לא משהו שאתה רוצה להתמודד איתו לבד.

ניתן ליישם שיטה זו כמעט על כל סוגי המנעולים ותוכלו עדיין לגשת לחפצי הערך שלכם גם אם שכחתם את השילוב

נדון כיצד לפתוח כספת אקדח עם מנעול קומבינציה, אך יש פיתרון. לא משנה מה הפיתרון, זו למעשה שיטה מאוד פשוטה ויעילה מאוד לארונות וכספות נשק. בין אם זה הכספת שלך או הכספת, אתה יכול לפתוח אותה בשיטה או בתערובת של שיטות שונות. זו אחת הכספות הטובות ביותר המיוצרות כיום ויש בה מנעול שילוב עם שיטה פשוטה מאוד ויעילה מאוד לפתיחתו.

פבל זלדין- מנעולן בבתים