פודקאסטים בעברית

תוכלו ללמוד להשתמש בכל החומרים התומכים או רק בפודקאסט לבד מבלי לעבור על הפרטים. תוכל גם להוריד פודקאסטים בעברית שבהם כל שיעור מכסה חלק מהדיאלוג העברי מבלי לפרט, ומספק תרגומים, דוגמאות, הסברים ותרגילים להעצמת חוויית הלמידה שלך.

על ידי מנוי לפודקאסטים בעברית אתה הופך לחבר בקהילת הפודקאסטים בעברית עם גישה לכל השיעורים והחומרים בעברית

באנגלית או בכל שפה אחרת. אם אתה משלם עבור שנתיים של חברות בפודקאסטים בעברית, אתה יכול גם להיות חבר מכובד. כחבר בפודקאסטים באנגלית, אתה מקבל את כל מה שאתה צריך ותוכל לרכוש חברות שנתית תמורת 59 דולר.

אם כבר למדת עברית חלק ניכר מחייך ורוצה לוודא שלא תשכח את השפה בשיחות היומיומיות שלך

קרא את הפודקאסטים האלה עם חדשות, פרשנויות תרבותיות ועוד בעברית. נקודת מבט. אם כבר למדת את יסודות העברית וכעת ברצונך להעמיק את הידע שלך על ידי שיחה עם מושגים מתקדמים בעברית, ייתכן שתרצה להתחיל באחד מהפודקאסטים הללו עבור לומדים בינוניים אם אתה כבר לומד את השפות העבריות הבסיסיות אך רוצה ללכת בהמשך להיכנס לשיחה עם העברית וכמה מהמושגים המתקדמים יותר שלה. עם רמת הבנה זו של העברית, זה יכול להיות כלי נהדר לספק לנו מגוון פודקאסטים כמו זה מאוניברסיטת קליפורניה, המרכז ללשון העברית בברקלי, בכדי לשמור על כישורי השפה שלכם מעודכנים.

אני מאמין שפורמט הפודקאסט הוא דרך יעילה ללמוד שפה, משום שהיא מאפשרת לתלמידים ללמוד דיאלוג בחיים האמיתיים.

החיים האמריקאים האלה בישראל

המוקדשים לקחת אותך להיסטוריה העמוקה של ישראל. המנחה גיא שרת מסביר בעברית מה ניתן ללמוד על הנפש והחברה הישראלית. פודקאסט זה משלב נושאי תרבות עברית בשפה ומקרב את הלומד לסביבה האותנטית. אנו רואים גם עניין רב מצד סטודנטים בשפות אחרות כגון אנגלית, צרפתית וספרדית.

כדי לקבוע את קורס עברית שלך, עליך לעבור מבחן הזמין באתר Podcasts בעברית. עד כה חמשת הפרקים הללו הם מצטרף חדש – מבוא ידידותי לתכנות פודקאסט ומדידת זמן של 20 דקות, הצד הקצר ביותר בפודקאסט. פרקים קצרים אלה מכסים מגוון רחב של נושאים, כאשר התמלילים כקובצי PDF עוזרים לך להבין את המושגים בצורה הטובה ביותר. בכל שיעור בפודקאסט זה משתמשים בעברית ובאנגלית כשיטת השוואה ליצירת קישור בין שתי השפות.

אתה יכול לעקוב אחר האופן שבו אתה לומד יותר על תרבות עברית וחדשות. שיעור 1 (מבוא) הוא שיעור חינמי לחלוטין שתוכלו לקחת בכדי לבדוק האם הוא יכול להועיל בלימוד עברית.

חיים ותרבות ישראלים מנקודת מבטם של הורים, סבים וסבתות, בוגרי ישראל בכורה וילדיהם ונכדיהם. עברית היא 10 פרקים, עם פרקים המועלים מדי שבוע וזמינים בחינם ב- iTunes, Spotify, Google Play, iTunes Radio, YouTube ופלטפורמות אחרות.

מציע ראיונות, תכונות וסיפורי קהילה, עם דגש על חדשות מכל רחבי העולם. עזור לפרק את ההתפתחויות בישראל ובאזור באמצעות ראיונות עם מומחים, עיתונאים, פעילים, מדענים, סטודנטים, חברי קהילה ועוד.