מחסן גינה

מה זה מחסן גינה?

מחסני גינה באתר שרוליק

מחסן גינה הוא מבנה קטן, בדרך כלל מעץ, המשמש בדרך כלל לאחסון. את המבנה ניתן למצוא בחצרות אחוריות או ליד בית או בגינה עצמה.

מחסני גינה קיימים כבר מאות שנים ושימשו כמקומות אחסון, בתי מלאכה ואפילו מגורים.

הסככות הראשונות נבנו כמקום לאחסון כלים וציוד אחר שהיה דרוש לעבודה באדמה. הם משמשים עד היום למטרה זו אך הם גם פופולריים כמקומות לאחסון כלים, ציוד, ציוד גינון ופריטים אחרים שאינם מתאימים לבית.

מה זה מחסן גינה?

מחסן לגינה הוא מבנה קטן, לרוב מעץ, המשמש לאחסון ציוד גינון שונים. מחסני גינה מציעים גם מקום מצוין לאחסון חפצים אחרים שגדולים או מביכים מכדי להחזיק אותם בתוך הבית.

מחסני גינה מגיעים בצורות וגדלים שונים – מעיצובים פשוטים ובמחיר סביר, ועד למבנים משוכללים יותר עם יותר מקום ותכונות.

ישנם סוגים רבים ושונים של מחסני גינה הזמינים היום בשוק. הסוג הנפוץ ביותר של מחסן גינה הוא הסגנון המסורתי – משהו שאולי תראה בחצר האחורית של סבא וסבתא שלך. הוא עשוי מעץ, יש לו גג משופע, ולעתים קרובות כולל חלונות לאור טבעי וגם לאוורור.

כמה עולה מחסן לגינה?

עלות מחסן לגינה תלויה בגודל ובסגנון המבנה וכן במיקומו (למשל, כפרי או עירוני). סככה קטנה בגודל של כ-2 מ' על 2 מ' תעלה בדרך כלל בין 300-500 דולר

מהי מחסן גינה?

מחסני גינה באתר שרוליק

המילה "מחסן גן" משמשת לעתים קרובות כדי להתייחס לבניין קטן, בדרך כלל חד-קומתי בחצר האחורית של בית. הסככה משמשת לרוב לאחסון, ויכולה לשמש גם כמשרד או בית מלאכה. מחסני גינה עשויים לרוב מעץ או מתכת.

מחסן גינה הוא מבנה שנמצא בדרך כלל בחצרות מגורים אשר יכול לשמש לאחסון פריטים שונים כגון ציוד גינון, מכסחות דשא ופריטים דומים אחרים.

מחסן לגינה הוא יחידת אחסון קטנה שניתן לבנות בחצר האחורית. זוהי דרך מושלמת לאחסן כלים, ציוד גינון ופריטים אחרים שנמצאים בשימוש נדיר.

מחסן לגינה הוא פתרון אחסון אידיאלי למי שרוצה להיפטר מהעומס מהבית או החצר. סככה מספקת מקום סגור לאחסון דברים כמו מכסחות דשא, אוכלי עשבים, מגרפות ואתים. סככות נהדרות גם לאחסון קישוטים עונתיים כמו עצי חג המולד או אביזרי ליל כל הקדושים.

הגודל של מחסני הגינה יכול להשתנות מצרכיו של אדם אחד ועד גדול מספיק כדי ששני אנשים יעבדו על פרויקטים יחד בתוכו. מחסני גינה מגיעים בצורות וגדלים שונים בהתאם למה שאתה צריך אותם אבל לכולם יש דבר אחד משותף – הם מספקים מקום שבו

סוגי מחסני גינה

מחסני גינה באתר שרוליק

ישנם סוגים רבים של מחסני גינה לבחירה. אדם צריך לדעת את סוג הסככה שהוא רוצה לפני שהוא מתחיל לקנות.

חלק מהסככות מיועדות לשמש בעיקר כמתקן אחסון בעוד שאחרות מיועדות למגורים בחוץ ולאירוח.

התוכן של מאמר זה עוסק בסוגי מחסני הגינה, החומרים מהם הם עשויים וכיצד לבנות משלך.

מחסני גינה הם דרך מצוינת לאחסן את הכלים והציוד שלך במקום מרכזי אחד. זה יעזור לך לשמור על דברים מסודרים ומאורגנים, מה שיכול להיות הקלה גדולה אם יש לך גינה גדולה או קצבה. ישנם סוגים רבים של מחסני גינה בשוק, אך מומלץ לשקול לבנות מחסן משלכם אם אתם רוצים משהו שונה או ספציפי לצרכים שלכם.

כיצד לבחור את מחסן הגינה הטוב ביותר עבורך

מחסני גינה באתר שרוליק

מחסן הגינה הטוב ביותר הוא כזה המתאים לצרכים שלכם, ויש הרבה שיקולים שצריך לקחת בחשבון בבחירת המחסן המתאים לכם.

דברים שכדאי לקחת בחשבון:

-כמה מקום אתה צריך?

-איזה גודל דלת אתה צריך?

-צריך חלון או צוהר?

-אתה רוצה שתהיה לו רצפה או לא?

בחירת מחסן לגינה היא משימה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כגון תקציב, צרכי אחסון וגודל. אנו נספק לכם מספר טיפים כיצד לבחור את המחסן הטוב ביותר עבורכם.

הדבר הראשון שאתה צריך לקחת בחשבון הוא התקציב שלך. האם יש לך תקציב מצומצם או שאתה יכול להרשות לעצמך להוציא יותר? המחיר של מחסן לגינה נע בין 200-2,000 דולר בעוד המחיר הממוצע הוא 1,000-3,000 דולר. אם התקציב שלך מצומצם אז אנו ממליצים לך לקנות אחד שעולה פחות מ-$500 כי הם בדרך כלל קטנים יותר ויש להם פחות נפח אחסון מאשר סככות בטווחי מחירים גבוהים יותר.

אם צרכי האחסון שלכם קטנים אז אנו ממליצים לכם לקנות מחסן קטן עם פחות מקום לאחסון חפצים כמו כלים או ציוד כי הם יהיו זולים יותר מאשר סככות עם יותר מקום לאחסון חפצים כמו מכסחות דשא וציוד גינון. ואם צרכי האחסון שלך גבוהים אז אנחנו ממליצים לקנות בניין מתכת גדול מאז